+38 (093) 361-17-70
img

Обладнання

Компанія Kangen здійснює продаж та встановлення апаратів для очищення та іонізації води Enagic різного типу.

Дякуємо за заявку! Найближчим часом ми вам зателефонуємо
  • kangen water
    kangen water
  • beauty water
    beauty water
  • green water
    green water

Для чого потрібен апарат?

Іонізатор проточної води призначений для отримання структурованої питної води із заданим рівнем рН та окисно-відновним потенціалом. Інакше кажучи, іонізатор води продукує лужну та кислотну воду. Підключається прибор до мережі водопостачання та електромережі, а монтується як додатковий кран на кухні.

Процес іонізації має наступний вигляд: рідина, котра потрапляє у прилад проходить крізь змінний вуглецевий фільтр. Фільтр затримує забруднення механічного походження, очищує воду від солей важких металів, вбиває бактерії, оскільки має вкраплення срібла. Після цього якісний іонізатор води проводить упорядкування рідини та мінералів у її складі по їхньому заряду. Цей процес проходить у спеціальній камері прибору. По мірі проходження води крізь камеру, позитивні чи лужні мінерали притягуються негативними електродами, а кислотні речовини - позитивними електродами.

У результаті отримуємо те, що із іонізатора поступає два види води: негативно заряджена лужна вода та позитивно заряджена кислотна рідина. Лужна вода має у своєму складі необхідні для нашого здоров’я мінерали: магній, калій, кальцій, натрій. Вона нейтралізує підвищену кислотність організму. А кислотна вода являється відмінним дезінфікуючим засобом.