+38 (093) 361-17-70
img

Green water

Ми добре знаємо, що вода, яку ми щоденно вживаємо, грає важливу роль у нашій життєдіяльності. Від неї залежить активність людини, здоров'я внутрішніх органів і систем, стан шкіри, волосся, і т.д. Тому кожна розумна людина шукає чисту та корисну воду для вживання. Такого ж ставлення потребують наші рослини. Вони не менш перебірливі у виборі води.

Дякуємо за заявку! Найближчим часом ми вам зателефонуємо
  • kangen water
    kangen water
  • beauty water
    beauty water
  • обладнання
    обладнання

Що таке Green water?

GREEN WATER - має рН більше 8. Її сильна лужність дозволяє позбутися від небажаних інфекцій як у кімнатних, так і у вуличних рослин.

У найважчі часи багато народів рятувала здатність отримувати хороші врожаї. Добре, якщо клімат цьому сприяв, але на багатьох територіях рослинність страждала від недостатньої кількості вологи. Тоді людство прийшло до найрізноманітніших способів зрошення, що допомагало рятуватися від голоду.

На сьогоднішній день технології поливу рослин застосовуються у всьому світі. Великі передові фермерські господарства мають свої способи досягнення високих результатів в цій справі.

Більшість громадян нашої країни не мають прямого стосунку до рослинництва. Але навіть квітка на нашому підвіконні вимагає особливого догляду, не кажучи вже про декілька грядок на дачі, з котрих ми чекаємо плодів з нетерпінням. Головним джерелом надходження корисних речовин для рослин є вода. Якщо ми беремо її з водопроводу і насичуємо нею наші рослини, то незабаром їх зовнішній вигляд значно погіршиться, не кажучи вже про родючість. Це відбувається через шкідливі домішки, що властиві воді. Такими можуть бути важкі метали, і обов'язково - хлор. Ці фактори згубно впливають на рослину, адже їй зовсім не потрібен хлор, а необхідні корисні мінерали.

Деякі «знавці» радять кип'ятити воду для пиття, або поливу рослин. Це велика помилка! Звичайно відбувається пом'якшення води для поливу рослин. Але є великі мінуси - в процесі нагрівання з неї випаровується весь кисень і деякі корисні мікроелементи.

Вода з відкритих водойм теж не підходить для поливу вуличних і кімнатних рослин. У ній часто накопичуються продукти гниття і можуть виявитися токсичні відходи.