+38 (093) 361-17-70
канген

Що таке жива вода?

Жива вода - це та необхідна для людського організму рідина, яку ми повинні вживати щодня і в достатній кількості. Якщо ми дбаємо про своє здоров'я, то потрібно розуміти, яка ж це - жива вода, де її добути і як вона впливає на організм.

Де взялася жива вода і як про неї дізналися?

Люди завжди наділяли воду надприродними здібностями. Можливо, вони нічого не знали про процес її іонізації, але все ж в чомусь мали рацію. Один з перших прикладів про цілющі властивості води можна знайти в Євангеліє (Ін. 7: 37-39).

Володіла чудодійними властивостями вода в фольклорі і казках. Давайте хоча б згадаємо Братів Грімм і їх твір «Жива вода». У цій казці навіть ковточок такої води міг створити диво, зціливши хворого батька королевича.

Поняття про «живу воду» активно використовувалося алхіміками. Але вони мали на увазі під цим словосполученням водні розчини спирту. На латинській це звучало, як «aqua vita».

Живу воду ототожнював з «джерелом вічної молодості» Геродот. Він згадував розташований в Ефіопії фонтан, який дарує ефіопам здоров'я і довголіття. В «Історії Олександра Великого» розповідається про те, як Олександр Великий і його слуга в пошуках омолоджуючого джерела перетнули Землю Темряви.

Вперше добув дійсно «живу воду» Майкл Фарадей. Завдяки йому з'явилися такі терміни, як анод, катод, електроліт і кілька інших значущих понять. Саме Фарадей винайшов електроліз - поділ води на водень і кисень. Цим він зробив величезний внесок у розробку іонізаторів води, які на сьогоднішній день мають широке поширення.

Як жива вода впливає на людину?

Відступивши від чудодійних властивостей води, які були раніше приписані фольклором, потрібно переглянути дію її на організм людини з боку медицини. Зараз всім добре відомо, що неякісна вода призводить до багатьох захворювань і здатна значно нашкодити людині. Тому, кожен з нас зобов'язаний подбати про себе і пити корисну живу воду. Її можна зробити зі звичайної водопровідної. Для цього вона повинна пройти процес електролізу.

Винахідник Кратов зміг отримати «живу» і «мертву» воду. З їх допомогою він вилікувався від аденоми і радикуліту. Процес електролізу дозволяє кислій воді зібратися біля позитивно зарядженого анода і її називають «мертвою». А лужна вода концентрується біля негативно зарядженого катода і є «живою».

Жива вода сприятливо діє на загальне самопочуття людини. З її допомогою відновлюють імунну систему, налагоджують антиоксидантний захист, підвищують кров'яний тиск, нормалізують обмін речовин. Природний біостимулятор у вигляді живої води в поєднанні з вітамінними комплексами наділяє людину додатковими життєвими силами.

Чому обов'язково пити живу воду?

Кожна людина хоче досягти високого рівня якості життя. Це неможливо без міцного здоров'я, яке безпосередньо залежить від вживаної води. Це добре усвідомили такі знаменитості, як Леонардо Ді Капріо, Тоні Роббінс, Білл Гейтс, Дональд Трамп, Дженніфер Лопез. Ці люди щодня п'ють живу воду від Кangen. Як на мене, виглядають вони чудово!

На сьогоднішній день мільйони жителів планети постійно вживають живу воду. Вони чудово розуміють, яку користь приносять цим своєму організму. Окрім того, прихильники здорового способу життя активно рекомендують живу воду оточуючим, залишаючи позитивні відгуки про її вплив.

За порадами медиків, вживання живої води на постійній основі сприятливо впливає на організм при боротьбі з багатьма захворюваннями. Потрібно пам'ятати, що саме тільки правильне вживання живої води не завжди може привести до повного одужання. Але це великий крок в профілактиці безлічі хвороб.

Баланс води в організмі активно впливає на зовнішній вигляд людини: стан шкіри, волосся, вагу тіла. Косметологи, дієтологи і спортсмени в один голос твердять про важливість кількості та якості вживаної води.

Випиваючи достатню кількість живої води на добу, можна домогтися:

Як ми бачимо, не дарма жива вода отримала визнання ще за довго до відкриття електролізу. Люди правильно визначили її цілющі властивості. І ми не маємо права її недооцінювати. Особливо, якщо хочемо бути здоровими і енергійними!

Де і як добути живу воду?

У багатьох виникає питання: як зробити живу воду? У цьому краще покластися на фахівців і якісні іонізатори. Купити живу воду в аптеці не можна. Про її поширення подбали представники компанії Kangen.

Щодня ми вживаємо воду не тільки безпосередньо випиваючи її, а й для приготування їжі і напоїв. Щоби забезпечити себе необхідною кількістю живої води - звертайтеся до пунктів розливу води Kangen, або замовляйте її на сайті.