+38 (093) 361-17-70
канген

Здорова вода

Вода - одне з найзагадковіших і в той же час корисних речовин природи. Вона омолоджує, рятує від спраги, сприяє нормальній роботі організму, бере участь в природних процесах, може як зцілювати, так і завдавати шкоди. Рідина займає особливе місце в житті кожної людини, тому важливо знати її корисні властивості.

Здоровою називають таку воду, яка має в складі основні мінерали в потрібних для нашого організму кількостях та не містить шкідливих домішок і бактерій, що можуть нашкодити.

Гарний зовнішній вигляд і доглянута шкіра також залежить від води. Від нестачі рідини можуть з'явитися безпричинні болі в голові чи животі, швидка стомлюваність і навіть нервозність. Щоранку, після пробудження, спробуйте випивати склянку чистої питної води не великими ковтками й результат з'явиться дуже швидко. Виходить, що рідина, прийнята натщесерце, сприяє пробудженню організму і відновлює водний баланс, який зменшився в процесі сну.

Здоровою називають воду, яка володіє не тільки хорошою енергетикою, але й має високий рівень структуризації. В першу чергу, мова йде про негативний окислювально-відновлювальний потенціал рідини. Доведено науково й історично, що регулярне вживання питної води з негативним ОВП позбавляє організм від хвороб і продовжує життя. Рідина щоденного вживання повинна бути тільки високоякісною. Не дарма жителі гірських місцевостей живуть довше, ніж люди з міста. Це все тому, що тала вода з джерела має структуру максимально схожу на клітини тіла. Люди старше сорока стверджують, що застосування талої води полегшує функціонування внутрішніх органів і впливає на склад крові. Тому талу воду по праву можна вважати водою здоров'я.

Як же жителям міста оздоровлюватися без поїздок по воду в гори? Створювати унікальну здорову антиоксидантну воду в домашніх умовах стає можливим за допомогою іонізатора Kangen Water®. Він працює ефективно й непомітно, адже підключається до водопроводу та електромережі. Вода проходить очистку в кілька етапів:

Вода допоможе поліпшити роботу серцево-судинної системи, стан нігтів і шкіри, позбавиться від відчуття втоми та покращити імунітет. Купуйте іонізатор Kangen Water® і здорова вода буде цілодобово просто з-під крана.