+38 (093) 361-17-70
канген

Яку воду використовувати для поливу рослин?

Ми добре знаємо, що вода, яку ми щоденно вживаємо, грає важливу роль у нашій життєдіяльності. Від неї залежить активність людини, здоров'я внутрішніх органів і систем, стан шкіри, волосся, і т.д. Тому кожна розумна людина шукає чисту та корисну воду для вживання. Такого ж ставлення потребують наші рослини. Вони не менш перебірливі у виборі води.

Значення води для рослин

У найважчі часи багато народів рятувала здатність отримувати хороші врожаї. Добре, якщо клімат цьому сприяв, але на багатьох територіях рослинність страждала від недостатньої кількості вологи. Тоді людство прийшло до найрізноманітніших способів зрошення, що допомагало рятуватися від голоду.

На сьогоднішній день технології поливу рослин застосовуються у всьому світі. Великі передові фермерські господарства мають свої способи досягнення високих результатів в цій справі.

Більшість громадян нашої країни не мають прямого стосунку до рослинництва. Але навіть квітка на нашому підвіконні вимагає особливого догляду, не кажучи вже про декілька грядок на дачі, з котрих ми чекаємо плодів з нетерпінням.

Головним джерелом надходження корисних речовин для рослин є вода. Якщо ми беремо її з водопроводу і насичуємо нею наші рослини, то незабаром їх зовнішній вигляд значно погіршиться, не кажучи вже про родючість.

Це відбувається через шкідливі домішки, що властиві воді. Такими можуть бути важкі метали, і обов'язково - хлор. Ці фактори згубно впливають на рослину, адже їй зовсім не потрібен хлор, а необхідні корисні мінерали. Якщо інших варіантів, крім як водопровідна вода, у вас немає, то варто просто відстоювати її хоча б добу. Невелика кількість хлору з неї все-таки вивітриться.

Деякі «знавці» радять кип'ятити воду для пиття, або поливу рослин. Це велика помилка! Звичайно відбувається пом'якшення води для поливу рослин. Але є великі мінуси - в процесі нагрівання з неї випаровується весь кисень і деякі корисні мікроелементи.

Вода з відкритих водойм теж не підходить для поливу вуличних і кімнатних рослин. У ній часто накопичуються продукти гниття і можуть виявитися токсичні відходи.

Чи є ідеальна вода для поливу рослин?

Квітникарям не варто засмучуватися. Є кілька варіантів поліпшити стан їхніх улюбленців. Експерти радять поливати рослини м'якою слабокислою водою. А ще, вона повинна бути «живою». Це означає, що вода має рН більше 8. Її сильна лужність дозволяє позбутися від небажаних інфекцій як у кімнатних, так і у вуличних рослин.

У вирощуванні сільськогосподарських і кімнатних рослин може стати в нагоді і «мертва», або кисла вода. Вона добре бореться з інфекціями і недоліками, але діє ще до посадки рослини.

Насіння можна замочити в кислій воді на кілька годин, що нейтралізує дію багатьох негативних факторів. А далі, досвідчені фермери радять залишити зерна на добу в «живій воді». Вона стимулює насіння до активної життєдіяльності. Проведені дослідження свідчать про те, що після таких маніпуляцій термін дозрівання стає коротшим і врожайність збільшується у два рази!

Де купити найкращу воду для поливу рослин?

Знайти ідеальну воду для поливу рослин можна в пунктах розливу води Канген. Отримують «живу воду» за допомогою японського апарату Leveluk. Водопровідна вода проходить багаторівневі фільтри, які позбавляють її від ненависного хлору і шкідливих домішок. Далі відбувається процес іонізації, і вода стає «живою».

Продавець Канген води добре обізнаний в особливостях та потребах рослин в правильному поливі. Він запропонує «живу воду», яка позитивно впливає на відновлюючий потенціал рослин, а також, буде успішно підтримувати їх життєдіяльність. Або ж він порадить взяти кислу воду, якщо ваші зелені друзі страждають від інфекцій, або шкідників.

Ваш сад і кімнатні рослини покажуть відмінні результати навіть після перших поливів. Вони обов'язково віддячать вам за турботу щедрим урожаєм, або приголомшливим зовнішнім виглядом. Все це можливо з водою для поливу рослин Канген!