+38 (093) 361-17-70
канген

Вода для омолодження

Багато слів присвячено важливості води для організму. Вона може зцілити виснаженого, допомогти скинути зайву вагу, а також зробити зовнішній вигляд молодше. Періоди нашого життя характеризуються конкретними змінами шкіри. На кожному етапі жінкам треба дотримуватися певних правил для підтримання краси і догляду за шкірою. Перші вікові зморшки з'являються на лобі та навколо очей вже у віці вісімнадцяти років. Уже тоді необхідно використовувати зволожуючі креми і засоби з гіалуроновою кислотою. Після двадцяти п'яти зміни стають ще помітніші.

Щоб повернути свіжість шкірі, необхідно пити в день достатню кількість правильної води. Зверніть увагу на те, що водопровідна для цього не підійде, адже вона не має омолоджуючих і лікувальних властивостей. З оздоровленням організму відмінно впорається тала вода.

Про позитивні властивості талої води відомо чимало інформації. Професійні актриси постійно обговорюють те, як вона допомагає зберегти привабливість і юність. Такі якості талої води пояснюються тим, що вона бере участь у всіх життєво важливих процесах організму. Можна помітити сумну статистику: жителі міста живуть менше, ніж люди гірських місцевостей. Все тому, що в їх раціоні чиста тала вода, яку в місті знайти складно.

Тала вода відрізняється чіткою й збалансованою структурою, яка схожа до людської клітини. Це дозволяє їй відмінно сприйматися організмом людини, як близького продукту. Коли жива вода, так її ще називають, потрапляє в тіло людини, вона здатна замінити клітини, які вже відпрацювали свій час, новими, повними сил і краси. Таким чином, тала вода омолоджує не тільки шкіру, але й весь організм. Прискорюється обмін корисних речовин, а ефект швидкого омолодження не змусить себе довго чекати. Головне - створити правильний режим прийому талої води так, щоб в організмі її завжди було достатньо.

Завдяки своїм характеристикам тала вода здатна надати людському тілу життєвих сил, енергії та здоров'я. У людей, що вживають таку рідину щоденно, чиста та еластична шкіра, хороша витривалість, швидка реакція мозку й відмінний настрій. Перевага талої води над іншими підтверджує ще один факт: людині, яка постійно вживає цю воду, знадобиться всього чотири години сну для відновлення життєвих сил. Жодні ліки не дадуть подібного результату. Омоложуючою талу воду почали називати через її властивості, які допомагають жінкам зберігати молодість і красу, а чоловікам - бути витривалими й сильними.

Уже 40 років компанія Kangen water® виробляє воду, яка своїм складом максимально наближена до талої води. Яким чином? Японська компанія Enagic® створила один кращих приладів для іонізації рідини в домашніх умовах. Enagic® приємно здивує й переверне уявлення про позитивні якості води. Спосіб створення настільки унікальний, що пити воду, яка по відчуттях і характеристиками нагадує гірське джерело у себе вдома стало реальним.

Kangen Water® виробляє воду з рівнями ph від 7 до 9,5 і це рідина, яка має невисоку лужність. Організм поповниться "здоровою" водою і збалансує кислотно-лужну мікрофлору.

Ви відчуєте різницю між водопровідною водою і водою Kangen навіть при рівні ph 7. Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що вся рідина однакова. Важливо вживати достатню кількість щодня для відмінного самопочуття.