+38 (093) 361-17-70
канген

Що таке структурована вода?

Якщо ви читаєте інформацію на цьому сайті, то точно добре обізнані про важливість води в життєдіяльності людини. Більш того, усвідомлюєте, що заслуговуєте найкориснішу воду для щоденного вживання. Такою є структурована вода.

Вода - одна з найбільших загадок для людства

Людина, яка піклується про своє здоров'я, вдається до спортивних вправ, консультацій лікарів або до правильного харчування. Але найчастіше ми забуваємо, що вода, яку ми вживаємо в чистому вигляді або з їжею - один з найважливіших факторів, впливаючих на здоров'я і самопочуття людини.

Щоб розібратися яку воду краще всього пити, потрібно ознайомитися з деякими її особливостями.

Структурована вода - це таємниця, яку людство прагне відкрити. Чим далі вчені просуваються в її дослідженні - тим більше можливостей води ми знаємо. Людству вже відкрито кілька таємниць. Цією інформацією ми користуємося, щоб зміцнити своє здоров'я і розширити можливості.

Завдяки японському вченому Емото Масару світ пізнав, що структура води здатна змінюватися від отриманої інформації. Так-так! Вода сприйнятлива до того, що її оточує. І це не тільки фізичні фактори, але й думки і емоції людей, їх молитви, наміри, звуки навколишнього середовища.

Як же він про це дізнався? Незабобонні люди схильні думати, що це просто вигадка. Але факт має підтвердження. Емото піддавав воду стрімкому заморожуванню, а тоді розглянув її кристали під мікроскопом. Форма кристала змінювалася, залежно від отриманої інформації.

До чого це я веду? Виходить, що вода - живий елемент. Адже вона взаємодіє з усім, що її оточує. Навіть на звуки реагує так, ніби чує їх і навіть оцінює. Пізніше, вчені дізналися, що вода має здатність «пам'ятати» про хімічні, або фізичні фактори, котрі впливали на неї. Без цього відкриття неможливо пояснити зародження живої матерії.

Далі людству слід дізнатися, що вода здатна до самоорганізації і є відкритою системою. Щоб зрозуміти, як все працює, ознайомимося з кластерами.

Кластер - група об'єктів, маючих спільні ознаки. Раніше вчені для вивчення структури води брали до уваги її молекулу, а тепер - групу молекул, тобто кластер. Оскільки вода може самоорганізовуватися, то молекули води в кластерах прибувають і убувають, від чого і залежить її малюнок або структура.

Структура кластера змінюється від факторів вище вказаних. Дізнавшись це, зараз вчені, насамперед, цікавляться не хімічним складом води, а її структурою. Адже від змін структури залежить хімічний і мікробіологічний склад води.

Потрапляючи під вплив зовнішнього середовища: спів птахів, дію або звук електроприладів - структура кластера змінюється. При позитивному впливі на воду, молекули в кластері акуратно впорядковані, а самі кластери - невеликі. Це можна побачити в воді, відталій із льодовиків, або взятій з чистих гірських джерел - це і є структурована вода! У ній немає негативної пам'яті, вона не піддавалася переробкам або прогону по водопроводу. Якщо структура в порядку, значить і хімічний, і мікробіологічний склад буде мати хороші показники.

На підтвердження вище сказаного є приклад. Півстоліття тому був проведений експеримент. У структурованій і водопровідній воді замочили насіння. Зерна з талої структурованої води дали врожаю в два рази більше і поспіли набагато швидше, ніж зерна після звичайної води. Тварини показують відмінні результати - із застосуванням структурованої води у них підвищується стійкість до інфекцій, вони розмножуються набагато частіше.

Підіб'ємо невеликий підсумок. Щодня ми можемо вливати в себе відмінно структуровану воду, з хорошою «пам'яттю» і сприятливо впливати на організм. А якщо брати до уваги, що ми теж в більшій мірі складаємося з води, - виходить, що регулярне вживання структурованої води приносить здоров'ю неоцінену користь!

Все те ж, тільки з точністю навпаки, відбувається з нами із застосуванням водопровідної води. Вона не може привести в порядок наше тіло і тонізувати його тому, що володіє гарною структурою сама по собі.

Так що ж нам робити? Вирушати в гори в пошуках джерел або шукати вічну мерзлоту, щоб бути здоровими? Насправді, все набагато простіше.

Як добути структуровану воду?

Багато хто вважає, що структуровану воду можна отримати вдома. У мережі є рецепти, які радять заморозку води. Згідно з ними, потрібно помістити пляшку зі звичайною водопровідною водою в морозильну камеру. Потім, коли 2 \ 3 рідини замерзне - необхідно вилити незамерзлу воду. Пити можна ту, яка залишилася.

Виходить, у кожного з нас в морозилці можна зробити льодовик зі структурованою водою? Якби прихильники цього методу були уважніші, то пам'ятали б, що морозильна камера - електроприлад, який впливає на структуру води без користі для неї. А якщо врахувати, що у вас там може лежати м'ясце вбитої тварини на відбивні - то краще позбавити себе від впливу такої мороженої водиці.

Не хвилюйтеся, способи існують. Але як дізнатися який вірний і що зробить з нами прийом структурованої води?

Як побачити структуру води?

Вже відомий читачам Емото Масару під час вивчення структури води, зміг побачити форму її кристалів. Навряд чи в наших квартирах можна знайти мікроскопи, щоб детально розглянути їх.

Але є і такий варіант - заморозьте ту воду, яку щодня п'єте. Кристал структурованої води буде мати вигляд акуратної сніжинки з шістьма гранями. Якщо кристали зламані і сніжинки в них виглядають не кращим чином - навряд чи ви п'єте добре структуровану воду. Такий вигляд зазвичай має водопровідна вода, що пройшла техногенну обробку.

Дуже важливо знати, що структурована вода - це багато дрібних кластерів, з добре структурованими молекулами. Вони легко проникають через мембрани клітин організму. І виходить, що на засвоєння якісної води організм не буде витрачати свою дорогоцінну енергію. Саме такими характеристиками володіє вода Канген.

З водопровідною водою протилежна історія. Її кластери занадто громіздкі для клітин людського організму. І щоб вода засвоювалася - йому потрібно докласти зусиль. Це часто виливається у важкість або бурчання в животі.

Вибір очевидний - тепер п'ємо тільки структуровану воду.

Як змінить життя вода Kangen?

Дженніфер Лопес, Дональд Трамп, Бред Пітт, Білл Гейтс, Анжеліна Джолі - люди, яких знає весь світ. Вони виглядають чудово, чи не так? У цьому велика заслуга структурованої води Канген. Ці знаменитості давно дізналися про її користь і успішно користуються всіма її благами.

В Англії, Німеччині та Австрії існують інститути, які вивчають структуровану воду і вдаються навіть до лікування нею.

З японського «Канген» можна перекласти, як «повернення до первозданного». З 1987 року Міністерство охорони здоров'я Японії використовує іонізатори води в усіх медичних установах. То як саме структурована вода позитивно впливає на процес відновлення пацієнтів?

При вживанні структурованої води, в організмі відбувається наступне:

Люди, які постійно п'ють структуровану воду Канген, стверджують, що з нею набагато легше позбутися таких шкідливих звичок, як куріння, надмірне вживання напоїв, що містять кофеїн.

Як з'являється структурована вода Канген?

Зі звичайної водопровідної води зробити структуровану може іонізатор Leveluk, розроблений і випущений японською компанією Enagik. Прилад підключається до крана з водою.

Спочатку вода проходить очищення від шкідливих домішок і хлору через спеціальні фільтри. Важливо відзначити, що корисні властивості вода ні в якому разі не втрачає. Далі, відбувається її іонізація. Це завдання для семи титанових електролізних пластин, покритих платиною. Вони утворюють електролізну камеру, здатну виробляти багато корисної структурованої води з величиною ОВП до -800 мВ.

Іншими словами, пройшовши ці процеси вода змінює молекулярну структуру, збагачується воднем і підвищує свій кислотно-лужний баланс. Тепер її можна пити зі спокійною душею, знаючи, що приносите багато користі своєму організму.

Більш того, незабаром ви відчуєте себе набагато краще і активніше. А при щоденному вживанні структурованої води Канген, відзначите її позитивні властивості. Адже неприємності зі здоров'ям більше не будуть вас турбувати.

Придбати структуровану воду Канген можна в пунктах її розливу. Окрім того, там можна на власні очі побачити іонізатор і дізнатися, як він працює, спробувати корисну воду - вона набагато смачніше звичайної бутильованої, або водопровідної. При бажанні, можна налагодити доставку у ваш офіс, чи помешкання.

Вживаючи структуровану воду Канген, ви виводите своє життя на абсолютно новий рівень. Так як про ваше здоров'я і відмінне самопочуття подбає саме Канген!