+38 (093) 361-17-70
канген

Лужна вода

Для хорошої роботи організму дуже важливо дотримуватися нормального ph балансу крові. Це відіграє значну роль, оскільки окислювальні процеси викликають безліч небезпечних захворювань. Щоб нормалізувати кислотно-лужний баланс в організмі, потрібно вживати лужну воду.

Лужною називається вода, рівень ph якої перевищує показник 7,0. Оскільки така рідина не є лікарським засобом, вона підходить для щоденного вживання. Більше того, вас здивує, наскільки зміниться самопочуття при постійному вживанні такої води.

Історія виникнення лужної води

Спочатку лужна вода мала виключно природне походження, оскільки це тала льодовикова вода. У 30-х роках ХХ століття вчені замислилися, чому в деяких областях середня тривалість життя дуже мала, а в інших – становить понад 100 років. Після довгих досліджень вони прийшли до однозначного висновку – справа в воді, яку вживають місцеві жителі. Але як зробити так, щоб це благо природи було доступно і для решти населення планети? Адже перенести льодовик неможливо. Переселити туди всіх людей, бажаючих пити правильну воду, - теж погана ідея.

Уже в 60 роках група вчених винайшла спосіб створення лужної води. Це стало реальним з допомогою іонізації, тобто в результаті проходження струму через воду.

У 80-х роках за розробки активно взялися японські вчені. Вони винайшли унікальні іонізатори води, які за рекордний час стали невід'ємним атрибутом в кожному будинку і кожному медичному закладі. Зараз лужну воду можна купити в Києві і в багатьох інших містах.

Лужна вода. Яку користь вона приносить організму

Основна функція лужної води – нормалізація водного і кислотно-лужного балансу в організмі. Крім того, вона має безліч інших важливих властивостей:

Лужна вода показана:
 1. Для покращення імунітету.
 2. Людям з активним способом життя і напруженим графіком дня.
 3. При наявності захворювань шлунково-кишкового тракту.
 4. Діабетикам 2 і 3 типу.
 5. При наявності порушень в роботі нервової системи.
 6. Людям, у яких є проблеми з серцево-судинною системою.
 7. При частих головних болях.
 8. При подагрі.

Багато вчених вважають, що такі хвороби як рак з'являються саме через підвищення кислотності організму. Тому, регулярний прийом лужної води стане відмінною профілактикою складних захворювань.

Німецький біохімік, лікар Отто Варбург, який отримав Нобелівську премію, сказав таку фразу: «Ніяка хвороба, включаючи рак, не може існувати в лужному середовищі». До думки цієї видатної людини варто прислухатися.

Пийте лужну воду і будьте здорові!

Чи буває лужна вода шкідливою для організму?

Лужна вода абсолютно не несе шкоди організму, якщо немає ніяких протипоказань для цього.

Лужна вода протипоказана:

Також не варто зловживати лужною водою, оскільки вона розріджує кров.

Не забувайте про «золоту середину», адже, як кажуть в сусідній країні, «Co za duzo, to nie zdrowo».

Лужна вода: чи ефективна при схудненні

Лужна вода – відмінний спосіб швидко схуднути, оскільки:

 1. Лужна вода усуває відчуття голоду. Коли вам здається, що ви голодні – просто попийте лужної води. Відчуття голоду піде.
 2. Лужна вода знімає набряклості, які візуально додають вам сантиметрів у талії.
 3. Виводить шкідливі речовини і токсини з організму.
 4. Значно покращує метаболізм.

Зрозумійте правильно, ніхто не скасовує спорт і правильне харчування. Якщо комбінувати ці три компоненти– ваша мрія прибрати зайві сантиметри приречена на успіх.

Сміливо йдіть до своєї мети, а лужна вода вам допоможе в цьому.

Де купити лужну воду?

Ще в ХХ столітті доступ до лужної води мали тільки жителі Японії. Зараз же її можна купити і в Україні.

Багато хто вважає, що приготувати лужну воду можна в домашніх умовах, але це міф. Приготована без спеціальних апаратів вода немає тих властивостей, що лужна іонізована.

Лужну воду в пляшках можна придбати в аптеці, але є кращий варіант.

Купити лужну воду за доступною ціною можна в пунктах розливу води Канген. Крім того, ви особисто можете спостерігати за процесом іонізації води. Консультант розповість вам про всі особливості і властивості отриманого продукту.

Люди, які регулярно п'ють лужну воду, залишають тільки позитивні відгуки. Переконайтеся в цьому самі!

Ви гідні тільки найкращого. Подбайте про своє самопочуття і здоров'я своїх близьких. Почніть пити лужну воду!