+38 (093) 361-17-70
канген

Що таке кисла вода?

«Мертва» або кисла вода - це вода, рівень pH якої менше 6,0. Хоч назва трохи незвична, «мертва» вода має досить широкий спектр застосування.

Властивості кислої води

Кисла Канген вода має такі властивості:

Крім того, кисла вода набагато доступніша в ціновому еквіваленті, ніж жива. Купити її можна і в Україні.

Кисла вода для організму: як пити і при яких захворюваннях

  1. Лікування діареї. Мертва вода - ефективний та нешкідливий засіб. В день пийте 2 склянки кислої води кожної години. Після цього необхідно приймати 1/4 склянки щопівгодини. До вечора неприємна недуга пройде.
  2. Лікування гастриту. За 2 години до сніданку, обіду і вечері випивайте 1/4 склянки води. Решта 4 дні - півсклянки. Курс лікування - від 3 до 7 днів (залежно від самопочуття).
  3. Лікування гепатиту та проблем з печінкою. Підігрійте кислу воду, не доводячи до кипіння. Пийте 4 рази на день по півсклянки: 3 рази перед вживанням їжі і 1 перед сном.
  4. Лікування запалення печінки. 4 рази на день перед їжею випивати 1/2 склянки кислої води. Інші 5 днів - за тією ж схемою пийте іонізовану воду.
  5. Алергія (хронічна і сезонна). Курс лікування становить 3 дні. Після прийому їжі полощіть рот і ніс кислою водою. Якщо є висипання, обробляйте їх кислою водою. Процедуру варто закріпити вживанням живої води.
  6. Біль у суглобах. Протягом 3 днів за годину до прийому їжі пийте півсклянки мертвої води. Також можна робити компреси. Для цього потрібно підігріти кислу воду до 45 градусів та накласти такий компрес на хворе місце. Біль проходить через 2-3 дні.
  7. Лікування грибка. Проблемну частина тіла ретельно промийте звичайним господарським милом в гарячій воді. Потім ретельно змочіть кислою водою. Протягом дня процедуру повторити 4 рази. Шкарпетки й рушники потрібно випрати в тій же воді, щоб вбити бактерії. Взуття теж рекомендуємо залити кислою водою та залишити на 30 хвилин. Грибок пройде через 5 днів. Якщо захворювання у важкій формі - повторити процедури через деякий час.

Впустіть Канген в своє життя. Впевнені, воно зміниться в кращу сторону!

Де можна купити кислу воду?

Кисла вода має безліч беззаперечних переваг, використовується практично у всіх сферах життя. Де ж її можна придбати?

Кисла вода не продається в аптеці, оскільки має маленький термін придатності. Купити кислу воду можна в пунктах розливу води Канген. Ціна вас приємно здивує.