+38 (093) 361-17-70
канген

Що таке «жива», іонізована вода. Чим вона краща за звичайну

У 21 столітті люди прагнуть до всього натурального і корисного. Вода - не виняток. Всім відомо, як важливо пити якісну воду, яка буде приносити користь організму. Адже при народженні ми на 90% складаємося з води. Старіння проходить через зниження водного балансу в організмі.

Доведено, що до 65 років ми втрачаємо більше 35% внутрішньоклітинної води. Це призводить до розвитку всіляких захворювань.

Іонізована вода - це «жива» вода, джерело здоров'я і довголіття. Вона виготовляється за допомогою спеціальних іонізуючих апаратів. Під його впливом розщеплюється на іони водню і гідроксиду. Солі, які є у ній, також діляться на 2 групи: негативні і позитивні. В результаті цього ми отримуємо іонізовану і кислотну воду.

Головні показники, які визначають лужність і кислотність води - це її ОВП і ph. Вони різні, як і властивості двох типів води.

Абревіатура ОВП означає «окислювально-відновний потенціал». Вода, що володіє низьким ОПВ, є таким собі "донором" електронів. Відповідно, чим більше електронів - тим позитивніший вплив вона має на організм.

Рівень pH - показник того, скільки іонів водню у воді. Питна неіонізована вода має рівень ph + -7. Якщо кількість дорівнює або перевищує 8,5, то така вода називається іонізованою або лужною. Якщо показник 5,5 або нижче - вода кисла, має багато молекул водню.

Для того щоб мати міцний імунітет, просто необхідно пити саме іонізовану воду. Вона сприяє поліпшенню самопочуття людини, перешкоджає появі окислювальних процесів і шкідливих бактерій в організмі.

Як винайшли іонізовану воду

У багатьох культурах, вода - джерело молодості, синонім вічного життя. Навіть в українському фольклорі нерідко згадують про пошуки життєдайної води, яка здатна врятувати людські життя.

У 1930 році Генрі Коанда, румунський вчений, відправився в експедицію в Пакистан. Він знав, що саме там знайде секрет довголіття. Неподалік річки Хунза проживав народ, який має середню тривалість життя 100 років і ніколи не хворіє важкими недугами. Місцеві жителі просто не знали про існування таких поширених хвороб як цукровий діабет, рак, серцево-судинні захворювання.

Причина такого неймовірного здоров'я - вживання живої води. У тих краях тече льодовикова вода, джерелам якої понад мільйон років. Коанда протягом всього свого життя мріяв винайти спосіб створення такої води, але він зазнав невдачі.

Після смерті вченого цю мету перейняв його учень, Патрік Фланган. Він дізнався, що вода з тих районів має високий показник pH і негативний ОВП. Вчені сподівалися, що коли-небудь їм вдасться все ж відтворити точну копію молекулярної структури води з районів Хунза.

Технологію іонізації води, сам не знаючи цього, відкрив англійський фізик Майкл Фарадей. Саме він створив генератор постійного струму. Також ввів всім відомі терміни: електроліт, анод, катод і іон. Тоді науковець навіть не усвідомлював, що цей винахід допоможе створювати іонізовану воду.

Початок прогресу датується 60 роками XX століття в СРСР. Відкриття зроблене в Ташкенті співробітниками науково-дослідного інституту і газової промисловості. Вони мали за мету винайти нову емульсію для буріння твердих і рідких гірських порід. Однак, несподівано для себе, знайшли спосіб іонізації води.

Це сталося в результаті застосування електролізу. Для цього використовували розділену навпіл посудину з матеріалу, який добре пропускав іони. Через саму воду проводили розряд струму. Невдовзі було помічено, що вода з позитивними електродами - кисла і має + заряд. Під дією негативних електродів утворювалась негативно заряджена лужна вода. Після того, як посудини розділили, вода близько 5 днів зберігала придбані властивості.

Згодом з'ясувалося, що це не всі переваги отриманої в результаті експериментів води. Виявилось, що промиті кислою водою пошкоджені ділянки шкіри, забиті місця і рани гоїлися набагато швидше. А шкірні захворювання, з якими довго не могли впоратися шляхом медикаментозного лікування, зникали назавжди. Шкіра ставала шовковистою, м'якою. Згодом виявилося, що кислою водою можна навіть дезінфікувати медичне приладдя.

Як не дивно, уряд, дізнавшись про досягнення вчених, усунув їх від досліджень, взявши у кожного підпис про нерозголошення цієї інформації. А все через те, що на той момент тривала війна в Афганістані. У жорстких кліматичних і похідних умовах іонізована вода була б на вагу золота, оскільки вона повністю усуває шлунково-кишкові захворювання, є прекрасним дезінфектором і швидко загоює рани. Це було не тільки медичним, але і стратегічним відкриттям. Тому, гриф «секретно» було накладено до 1981 року.

Тоді в журналі «Раціоналізатор і винахідник» опублікували детальну статтю про дивовижні властивості іонізованої води. З тих пір почали активно обговорювати здатності води лікувати і протистояти найнебезпечнішим захворюванням.

На жаль, даний винахід мав серйозного опонента - фармакологічні компанії. Вони не могли допустити розповсюдження цієї інформації в маси, оскільки це стрімко знизило б прибуток величезних компаній. Почала з'являтися абсолютно неправдива інформація про марність і неефективність іонізованої води.

Дізнавшись про таке відкриття, японські вчені стали активно проводити різні експерименти. Почали вони з перевірки ефективності на рослинах і тваринах. Було з'ясовано, що рослини добре сприймають кислу воду, під її впливом буквально відновлюються. Тварини, які вживали лужну воду, менше хворіли, їх імунітет значно поліпшувався. На сьогоднішній час у всіх квіткових магазинах Японії використовують виключно кислу воду для рослин, оскільки квіти краще зберігаються, тривалість їх життя значно збільшується. Навіть в лікарнях використовують «мертву» воду для дезінфекції медичних інструментів, оскільки вона має антибактеріальну дію.

Для досліджень впливу іонізованої води на людський організм потрібно значно більше зусиль. Створили науково-дослідний інститут, який мав тільки одну мету - вивчення «живої» води. Через кілька років Міністерство охорони здоров'я Японії затвердило іонізатори води в якості медичних пристроїв.

Вплив іонізованої води на людський організм

Багато хто чув про позитивний вплив іонізованої води на людину. Але чи правда це? Як вона може вплинути на самопочуття і здоров'я?

Користь іонізованої води доведена безліччю експериментів.

Іонізована вода насичена молекулами вуглецю, тому є найпотужнішим антиоксидантом. Вона вбиває шкідливі радикали, які ушкоджують клітини організму і викликають небезпечні для життя захворювання.

Також дослідженнями доведено, що іонізована вода здатна нейтралізувати ракові клітини, запобігати їх появі і розмноженню.

У 2009 році дослідниками медичного університету в Тайвані було виявлено, що вода, що пройшла іонізацію, вбиває клітини лейкемії. Приблизно в той же час в Японії експериментальним способом підтверджено, що вода уповільнює збільшення різних злоякісних пухлин, вбиває вільні радикали, що викликають цукровий діабет.

Також іонізована вода:

Незважаючи на страхітливу назву, мертва вода теж корисна для організму. Але потрібно чітко усвідомлювати, коли і як її можна вживати. Кисла вода має антибактеріальний ефект. Вона здатна «вбивати» бактерії, віруси та інфекційні хвороби.

Кислу воду можна використовувати в догляді за шкірою обличчя, тіла. Вона робить її шовковистою, гладкою, добре зволожує. Якщо мити волосся кислою водою, воно стане м'яким та слухняним.

Крім того, використовуючи кислу воду в побуті, ви можете непогано заощадити на мийних і дезінфікуючих засобах. Вона видаляє жир і бактерії.

Жива іонізована вода має безліч переваг, які відрізняють її від звичайної. Просто вживаючи воду, ви омолоджуєте свій організм, насичуєте його безліччю корисних речовин і знешкодите хвороботворні бактерії.

Іонізовану воду рекомендують вживати абсолютно всім. Вона буде надзвичайно корисною для дітей від 3 років і вагітних жінок, людей, які хворіють на цукровий діабет. Іонізована вода корисна абсолютно всім і майже не має протипоказань.

Вживати живу воду потрібно кожен день, 1,5- 2 літри, замість звичайної води. Краще пити воду в перервах між прийомами їжі.

Почніть пити лужну воду. Впевнені, ваш організм скаже вам «спасибі»!

Чому варто використовувати іонізовану воду: 12 вагомих причин

 1. Позитивний вплив на організм.
 2. Поліпшення метаболізму.
 3. Попередження утворення шкідливих клітин.
 4. Дезінфекція та поліпшення стану шкірних покривів.
 5. Дезінфекція меблів, посуду.
 6. Можна і потрібно давати домашнім тваринам.
 7. Пожвавлення зелені та квітів.
 8. Допомагає бджолярам: дезінфекція інвентарю, сотих, приготування сиропу.
 9. Збільшує термін зберігання фруктів та овочів.
 10. Підходить для приготування чаю і кави. Покращує і підкреслює смак.
 11. Виводить антиоксиданти і токсини з організму.
 12. Усуває неприємний запах з рота.

Неймовірно корисною є як мертва, так і жива вода. Причому не тільки для здоров'я, але і в побуті.

Зірки теж п'ють

Медійні особистості цінують якісний продукт, оскільки щільний графік і постійне емоційне напруження просто зобов'язує дбати про своє здоров'я більш ретельно. Багато голлівудських зірок вибирають саме лужну воду. Серед них:

Хочете бути успішними? Почніть зі вживання правильної води!

Де купити іонізовану воду

Хоч іонізована вода останнім часом є досить популярною, придбати її непросто. Вона не продається в супермаркетах або аптеках. Її можна купити в пунктах розливу води Канген.

Швидка доставка і приємна ціна вас потішить.

Дбайте про свій організм і будьте здорові!