+38 (093) 361-17-70
канген

Яку воду п'ють найбагатші люди?

Відповідь може здатися передбачуваною - елітну. У чому її особливість? Чи варто так серйозно ставитися до вибору води? І хто може себе побалувати елітною водою? Давайте розглянемо ці питання детальніше.

Зараз жителі великих і маленьких міст воліють купувати воду в магазинах, або замовляти її з доставкою додому. Великий асортимент питної води змушує все більше замислюватися, чи відповідає вона своїй вартості? За які переваги ми платимо гроші? Споживачем води є кожен з нас і це призводить до високих вимог до продукту.

Багаті люди можуть купувати «елітну» воду. Такою вважається вода з найчистіших джерел, або льодовиків. Зазвичай вона привезена з територій, де людство не встигло нашкодити природі. Саме така вода вважається найчистішою, правильно структурованою, «живою». У ній містяться всі необхідні людині мікроелементи. При цьому, елітна вода позбавлена від алюмінію і хлоридів, які з'являються у воді при проходженні декількох ступенів очищення.

Хотілося б, щоб таку воду могла споживати щодня кожна людина в нашій країні, адже від цього залежить стан її здоров'я. Можливо, ми могли б позбавиться від багатьох неприємностей зі здоров'ям, якби мали можливість пити елітну воду.

Чому елітна вода доступна не всім?

Висока вартість цієї води зумовлена особливими і дорогими способами її видобування, транспортування та фасування. Було б дивно, якби елітна вода продавалася в низькоякісному пластику, або як інша бутильована вода проходила обробку, що не кращим чином позначається на її структурі та хімічному складі.

Елітна питна вода зазвичай продається в дорогій тарі, що ніяким чином не шкодить її хімічному складові. Більше того, пляшки часто мають стильний вигляд і інші «фішки», що відрізняє їх від дешевих варіантів.

Як отримати елітну воду за доступною ціною?

На жаль, в Україні рівень забруднення навколишнього середовища не залишає шансів на видобуток достатньо чистої і збагаченої корисними елементами води. Вся питна вода на прилавках магазинів, аптек, або набрана в автоматах для розливу просто зобов'язана проходити кілька ступенів очищення. Інакше вона може завдавати шкоди організму. Тоді бутильована вода не дуже відрізняється від водопровідної. Замкнуте коло виходить.

Відмінним рішенням цієї проблеми є вода Канген. Японський іонізатор води LeveLuk компанії Enagic добре очищає звичайну водопровідну воду, не завдаючи шкоди її складу. Головний ворог питної води - хлор, не проходить через фільтри, як і інші забруднення.

Далі в роботу вступають сім титанових електролізних пластин, що покриті платиною. За їх допомоги відбувається електроліз води. Вона стає «живою» і правильно структурованою.

Канген вода збагачена воднем з величиною ОВП до -800 мВ. Таким чином, вона абсолютно не поступається за своїми якостями дорогій елітній воді, привезеній з небачених далей.

Де купити елітну воду Канген?

Пункти розливу елітної води Kangen завжди до ваших послуг. Там кожен охочий зможе ознайомитися з процесом іонізації води, отримати її в якісній тарі. Також можлива доставка в ваш офіс, або будинок. Дозвольте собі елітну воду за доступною ціною, адже ви цього варті!